Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Erasmus+

Uwaga, otwiera nowe okno. DrukujEmail

logo-plus

 

Karta Erasmus+ dla GWSH – międzynarodowa jakość i mobilność

Z radością informujemy, iż wyniki międzynarodowego konkursu na Uczelnianą Kartę Erasmus (Erasmus Charter for Higher Education - ECHE) obowiązującą w latach 2014 -2020 są dla GWSH bardzo pomyślne.

Komisja Europejska pozytywnie oceniła wniosek Uczelni i Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa otrzyma Kartę Erasmus ważną do końca trwania programu Erasmus+, tj. do roku 2020.

Karta ECHE stanowi swoisty paszport do uczestnictwa w nowym międzynarodowym programie Unii Europejskiej: Erasmus+ i została przyznana Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej za spełnienie wysokich wymagań jakościowych oraz otrzymanie od Narodowej Agencji pozytywnej oceny realizacji mobilności w ramach poprzedniego programu edukacyjnego: Lifelong Learning Programme. Nasza Uczelnia pomyślnie uczestniczy w programie Erasmus już od 2004 roku.

Oznacza to m.in., że w kolejnych latach Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa będzie nadal realizować intensywną międzynarodową wymianę studentów i pracowników oraz udzielać wsparcia stypendialnego, finansowanego ze środków Programu, wyjeżdżającym, w celach edukacyjnych, uczestnikom mobilności (studentom i pracownikom Uczelni).

Strona oficjalna programu Erasmus+

Ulotka informacyjna

Uczelniania Karta Erasmus ECHE 2014- 2020

Deklaracja Polityki Erasmusa+ w GWSH 2014-2020

Copyright © 2009 Dział Współpracy z Zagranicą Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej
strona główna DWZ - www.dwz.gwsh.pl
strona główna GWSH - www.gwsh.pl
Projekt strony: Rysiek Sołtysik